MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W BADMINTONIE

reprezentacja UKS Start Widełka z trenerem

START WIDEŁKA WRACA Z 9 MEDALAMI

W ubiegłą sobotę 9 czerwca na hali widowiskowo-sportowej w Medyce rozegrane zostały Mistrzostwa Podkarpacia w badmintonie w kategoriach Dzieci, Żaków, Młodzików Młodszych, Młodzików i Juniorów Młodszych. W turnieju ogółem wzięło udział 96 zawodników z 11 klubów Podkarpacia. Klub „Start Widełka” reprezentowało 7 zawodników.

Cieszy fakt iż podopieczni trenera Piotra Surowca zdobyli 9 medali, w tym 5 złotych, 1 srebrny i dwa brązowe.

Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego na 2018 rok z naszego klubu wywalczyli:

Gra pojedyncza
• Szymon Maciąg w kat. Junior Młodszy
• Klaudia Rzeszutek w kat. Młodzik Młodszy
• Oliwia Surowiec w kat. Żaków

Gra podwójna
• Szymon Maciąg/Wiktor Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)
• Emilia Pastuła/Klaudia Rzeszutek

Wicemistrzostwo w grze pojedynczej Młodziczek Młodszych zdobyła Emilia Pastuła, natomiast w kategorii Młodzików wicemistrzostwo województwa zdobyła para Kamil Malak/Mateusz Chuchro, obaj zawodnicy w tej samej kategorii wiekowej ex aequo wywalczyli brązowe medale gry pojedynczej.