Akademia piłkarska

Akademia Piłkarska Kolbuszowa

akademia

Akademia Piłkarska Kolbuszowa powstała w 2012 roku i zajmuje się szkoleniem piłkarskim dla dzieci w wieku od 4-go do 12-go roku życia. Uczy najmłodszych adeptów piłki nożnej zasad, umiejętności piłkarskich za pomocą zabaw, gier i indywidualnego podejścia, a wszystko w oparciu o najwyższej jakości sprzęt sportowy, licencjonowaną i wyspecjalizowaną kadrę trenerską oraz nowoczesne ośrodki sportowe.

W zajęciach uczestniczy 60 zawodników podzielonych na grupy wiekowe: przedszkolaków, dwie grupy żaków i jedną grupę orlików. Akademia Piłkarska prowadzi nabór do nowej grupy przedszkolaków (4-5 lat).

Akademia Piłkarska Kolbuszowa od czasu swojego powstania cały czas się rozwija o czym świadczy coraz większa liczba chłopców trenujących w szeregach Akademii. Odpowiedni sprzęt jakim dysponuje klub i profesjonalne przygotowanie trenerów do każdej jednostki treningowej prowadzi do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego najmłodszych zawodników. Dobra zabawa i uśmiech każdego dziecka po każdym treningu są dowodem, że praca jaką wykonują trenerzy zmierza w obranym przez Akademię kierunku.

Akademia Piłkarska Kolbuszowa dla swoich piłkarzy organizuje nie tylko treningi, ale także mecze kontrolne i mini turnieje, których celem jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, a także zachęcanie do udziału w zorganizowanych imprezach sportowych, w których to dzieci poznają zasadę fair play i uczą się sportowej rywalizacji.

Akademia Piłkarska Kolbuszowa

 

Treningi w Akademii odbywają się na orliku w Kolbuszowej:

Grupa przedszkolaków – wtorki i czwartki godz 16:30

Grupa żaków- poniedziałki godz 17:30 i środy godz 16:00

Grupa orlików – wtorki i czwartki  godz 16:00 

Zapisy i więcej informacji

tel 693 811 178

www.tuzaczynasiefutbol.pl

  • Data aktualizacji: 2019-01-16 10:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 75 691