UKS Akademia Piłkarska

Akademia Piłkarska Kolbuszowa

Akademia Piłkarska Kolbuszowa powstała w 2012 roku i zajmuje się szkoleniem piłkarskim dla dzieci w wieku od 4-go do 12-go roku życia. Uczy najmłodszych adeptów piłki nożnej zasad, umiejętności piłkarskich za pomocą zabaw, gier i indywidualnego podejścia, a wszystko w oparciu o najwyższej jakości sprzęt sportowy, licencjonowaną i wyspecjalizowaną kadrę trenerską oraz nowoczesne ośrodki sportowe.

W zajęciach uczestniczy 65 zawodników podzielonych na dwie grupy wiekowe:

KINDER

4-6lat

CHAMPIONS

7-12lat

 

Gr 1 – 12 zawodników

Żaki

Gr 1 – 14 zawodników

Gr 2 – 11 zawodników

 

Gr 2 – 6 zawodników

Orliki

13 zawodników

 

Akademia Piłkarska Kolbuszowa od czasu swojego powstania cały czas się rozwija o czym świadczy coraz większa liczba chłopców trenujących w szeregach Akademii. Odpowiedni sprzęt jakim dysponuje klub i profesjonalne przygotowanie trenerów do każdej jednostki treningowej prowadzi do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego najmłodszych zawodników. Dobra zabawa i uśmiech każdego dziecka po każdym treningu są dowodem, że praca jaką wykonują trenerzy zmierza w obranym przez Akademię kierunku.

Akademia Piłkarska Kolbuszowa dla swoich piłkarzy organizuje nie tylko treningi, ale także mecze kontrolne i mini turnieje, których celem jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, a także zachęcanie do udziału w zorganizowanych imprezach sportowych, w których to dzieci poznają zasadę fair play i uczą się sportowej rywalizacji.

 

Po wieloletniej pracy w akademii postanowiliśmy jeszcze bardziej zbliżyć się do tego co się dzieje za naszą zachodnią granicą, a więc dostosowaliśmy pomysły niemieckie do naszych rozwiązań szkoleniowo-organizacyjnych, uzyskując najlepszą jakość szkolenia.

  Misją Akademii Piłkarskiej Kolbuszowa jest:

  • Ciągłe ulepszanie piłki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Dokonujemy tego, ponieważ jesteśmy ambitną, samokrytyczną organizacją, napędzaną przez pasjonatów i wizjonerów, którzy patrzą o krok za horyzont.
  • Inspirowanie i rozwijanie kadry trenerskiej w Polsce.

 Wiemy, że radość dziecka i rozwój jego umiejętności piłkarskich, zależą od poziomu nauczycieli i mentorów, więc naszym zadaniem jest ciągłe szkolenie, dyskutowanie, wdrażanie nowych idei, rozwiązań tak, abyśmy my – jako trenerzy – mieli pewność, że dajemy z siebie wszystko, aby marzenia piłkarzy stawały się realne.

  • Wspólne stawianie czoła wyzwaniom.

Uczymy poprzez sport wytrwałości, pokory, rywalizacji, znoszenia porażek i doceniania sukcesów. Wspólne przeżywanie tych emocji i praca nad sobą jest najważniejszym celem, który osiągamy, jest najlepszą nauką jaką przekazujemy.

  • Ciągły rozwój jakościowy.

Osiągamy go dzięki, żądzy nauki i nauczania.  Z każdym dniem jesteśmy mądrzejsi i tą wiedzą chcemy się dzielić. Zależy nam, aby szczególnie rodzice współdziałali z nami, jako najważniejsze ogniwo rozwoju młodego człowieka, dlatego też kontakt z nimi jest dla nas bardzo ważny.

  • Spełnianie marzeń dzieci i młodzieży o wielkim, piłkarskim świecie. Rozumiemy te marzenia, ponieważ sami jako trenerzy i pedagodzy je posiadamy.

 

Akademia Piłkarska Kolbuszowa

 

 akademia-pilka

Zapisy i więcej informacji

Ireneusz Stagraczyński

tel 693 811 178

www.tuzaczynasiefutbol.pl

ireneusz.stagraczynski@tuzaczynasiefutbol.pl

 

 

Metoda Ekkono Soccer Services Barcelona

            Od 29.06 do 4.07.2016r uczestniczyłem w kursie Ekkono Soccer Services Barcelona organizowanym przez Maćka Szymanskiego w Kleszczowie. Miałem możliwość skonfrontowania swojej wiedzy i przekonań o piłce nożnej z konceptami opracowanymi przez Hiszpanów i z metodą Ekkono której celem jest maksymalne zrozumienie gry przez zawodników. Soccerservices, pracuje w Hiszpanii, Japonii, Szwecji czy Finlandii i w każdym kraju wprowadza podobne koncepty udowadniając, iż wszędzie dzieci mają zbliżony potencjał, a praca odpowiednim systemem gwarantuje rezultaty.

Szkolenie w postaci zajęć teoretycznych i praktycznych prowadził dyrektor techniczny Soccer Services Barcelona- Fran Rubio. Jest on odpowiedzialny za tworzenie planów treningowych, analizę gry oraz treningi indywidualne w FC Barcelonie. Posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca profesjonalnych graczy a także jako szkoleniowiec dla trenerów

Zdecydowałem się na to szkolenie gdyż chce podnosić swoje umiejętności trenerskie jak również chce zadbać o to aby treningi w Akademii Piłkarskiej Kolbuszowa były prowadzone na najwyższym poziomie.

Ireneusz Stagraczyński

 P7020289

 

  • Data aktualizacji: 2019-01-16 10:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 138 855